banner84

Alanyaspor’un kaptanından yeni sezon hedefi

Alanyaspor’un başarılı file bekçisi ve kaptanı Haydar yeni sezon hazırlıkları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kampın ilk günü teknik direktör Erol Bulut’un bir hedef koyduğunu kaydeden Haydar, geçen yılki sıralamanın altına düşmek istemediklerini ifade etti

Alanyaspor’un kaptanından yeni sezon hedefi

Burcu MUTLU

Alanyaspor'un başarılı kalecisi ve kaptanı Haydar Yılmaz, akşam yapılan antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kaptan Haydar, "Takım olarak şuan kampın ilk etabını yapıyoruz. Alanya'daki geçen süreçte sıcaklar bizi zorluyor ama verimli bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Çünkü uyum ve ahenk olarak olduğunu düşünüyorum. Zaten kalıplaşmış, kemikleşmiş bir kadromuz var. Yeni gelen transferler de çabuk ayak uydurdular. Bugünlerde burada sıcakla boğuşmak zor ama takım olarak üstesinden geliyoruz. Fedakarlıkta bulunuyor ve sıkı çalışıyoruz. Önemli olan da bu zaten. Bir yerlere gelmeye çalışıyorsak, bu şartlarda olumlu ve düzgün bir şekilde, verimli bir şekilde çalışarak, elimizden gelen özveriyi fazlasıyla göstererek hocalarımıza yardımcı olmamız gerekiyor" dedi. 

‘İLK GÜN HEDEF BELİRLENDİ’

Teknik Direktör Erol Bulut'un ilk antrenmanda hedefi koyduğunu söyleyen kaptan, "Hocamız kampın başladığı ilk gün bir hedef koydu. Geçen sene ligi 9. sırada bitirdik. İlk hedefimiz önümüzdeki sezon için bu sıralamanın altına düşmemek. Türkiye Kupası'nda da gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Önümüzde bir Almanya var. Orada bir hazırlık maçı yapacağız. Daha sonra Topuk Yaylası'nda 2. etap kampına başlayacağız. Orada da elimizden gelen özveriyi göstereceğiz takım olarak. Yeni hoca, yeni ekip. Onlarla da takımın uyumu yerinde zaten. Bildiğimiz hoca. Daha önce çalıştığım bir ekip. Bu ligde kendisini ispatlamış bir isim. Daha iyi yerlere gelecektir, buna inanıyorum" şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107