banner129

Alanyaspor'un sponsoru yine akaryakıt firması

Alanyaspor, Aytemiz firmasıyla 4 yıldır sürdürdüğü isim sponsorluğunu bu yıl da devam ettirecek. 

Alanyaspor'un sponsoru yine akaryakıt firması

Süper Lig’e çıktığı günden bu yana Alanyaspor’un değişmez isim sponsoru olan Aytemiz, üst üste 5'inci kez bu desteğini sürdürüyor. Başkan Hasan Çavuşoğlu, 2016 yılından bu yana destek veren Aytemiz ile isim sponsorluğu için yeniden sözleşme imzaladı. 

Şirket Genel Müdürü Erol Varlık, her zaman sporu ve sporcuyu destekleyen bir anlayışla hareket ettiklerini belirterek, "şirket olarak geliştirdiğimiz yenilikçi ve yaratıcı hizmetlerle sektörün en dinamik markalarından biriyiz. Bu dinamizmimizin spordaki sesi olan Alanyaspor, sponsor olduğumuz 4 yıl içerisinde tüm mücadelelerde gösterdiği yükselen performansı ve yakaladığı istikrar ile Süper Lig’de kendine kalıcı bir yer edindi. Takımın yakaladığı pozitif hava ile bu sezonda da Türk futboluna heyecan ve renk katacağına inanıyoruz. Alanyaspor’a yeni sezonda da başarılar diliyorum” dedi.

Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ise, "Türkiye'nin güçlü ve büyüyen akaryakıt firması ile işbirliğimizin 5'inci yılına giriyoruz. Bu işbirliğinden aldığımız kuvvetle yeni sezonda da başarılı işlere imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Bu anlaşmada emeği geçenlere ve firma yetkililerine ayrıca teşekkür ederim. Her iki taraf için de hayırlı olsun" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 18:53
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107