banner84

Albimo Alanyaspor gönüllerin takımı

Albimo Alanyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Camunak, "Sezon boyunca gösterdikleri performans, akıttıkları ter ve bize bu anı yaşattıkları için oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Gönüllerimizi fethettiler" dedi.

Albimo Alanyaspor gönüllerin takımı

Albimo Alanyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Camunak, Samsun'da oynanan ilk maçta alınan 5-1'lik ağır yenilginin ardından oyuncularını rövanş maçına hazırlamanın oldukça güç olduğunu söyledi. Oyuncularının gösterdiği mücadele ve özveriyle alkışı hak ettiklerini belirten Camunak, "Sezon boyunca gösterdikleri performans, akıttıkları ter ve bize bu anı yaşattıkları için oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Taraftarımız da tesisten stada kadar takıma destek vererek takımımıza eşlik etti. Maç boyunca oyuncularımızı destekleyerek maç sonunda bizi alkışladılar. Hepsine teşekkür ediyorum" dedi.

HALKIN TEPKİSİ NORMAL

Bir gazetecinin 'Takımı buraya kadar getiren Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'a tepki vardı. Sayın Kalpar'a söylenen sözler için ne söylemek istersiniz?' diye sorması üzerine Camunak, "Futbol değişken bir yapıya sahip. Halkın dinamikleriyle alakalı sarf ettiği sözler taraftarın tepkisine neden oldu. O açıklamayı yapmasa insanlar da tepki göstermemiş olurdu. Takımı buralara getirdiği için ona ve ekibine de teşekkür ediyoruz ancak halkın bu şekilde tepki göstermesini normal karşılıyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107