banner84

'Alışma dönemindeyiz daha çok çalışacağız'

Sahasında Elazığspor’a mağlup olan Albimo Alanyaspor’un Teknik Direktörü Hüseyin Kaplar, “Benim çalıştırdığım takımlar çok arzulu, istekli ve presli oynar. Yeni geldiğim için birbirimize alışma dönemindeyiz, çok çalışacağız” dedi

'Alışma dönemindeyiz daha çok çalışacağız'
Maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, 2-0 mağlup oldukları Elazığspor maçında istedikleri futbolu sergileyemediklerini söyledi. Alınan sonuçtan dolayı üzgün olduklarını belirten Kalpar, "Geçen hafta çok net bir galibiyet alan takımımız bunu perçinlemek inancı içerisindeydi ancak olmadı. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Eksiklerimiz ve hatalarımız da oldu. Rakip daha iyi pozisyonlar buldu. Oyuncumuzun sakatlanması nedeniyle eksik kaldığımız bölümde ise 1-0 mağlup duruma düştük" dedi.
POZİSYONU GÖRMEDİM 
Devre arasında oyuncularıyla 1-0'ın altından nasıl kalkabileceklerini konuştuklarını dile getiren Kalpar, "2'nci yarıya iyi başladık ve pozisyonlar bulduk. Gol bulabilseydik galibiyeti kovalayacak oyun anlayışına bürünebilirdik. 2'nci golü penaltıdan yedik. Pozisyonun dışarıda olduğunu söylüyorlar. Eğer dışarıdaysa yazık oldu. 2-0 geriye düştükten sonra galibiyeti yakalamak çok kolay olmaz” diye konuştu.  Karşılaşma genelinde istedikleri oyun anlayışını yerine getiremediklerini kaydeden Kaplar şöyle dedi: “Taraftarlarımızı üzdük. Telafi için bize çok büyük görevler düşüyor. Çok çalışacağız. Benim çalıştırdığım takımlar çok arzulu, istekli ve presli oynar. Yeni geldiğim için birbirimize alışma dönemindeyiz. İnanıyorum ki haftalar ilerledikçe oyuncularımız istediklerimizi daha iyi yerine getirecektir"
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107