banner84

Antalyaspor sıkıntılı

Antalyaspor Başkanı Gencer, "Kulübümüzün kendi bulduğu kaynaklar tamamen tüketilmiş ve bu esnada şehrin dinamiklerinden yardım istememiz kaçınılmaz olmuştur" dedi

Antalyaspor sıkıntılı
 Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, kulübün maddi kaynaklarının tamamen tüketildiğini, şehrin dinamiklerinden yardım istemenin kaçınılmaz olduğunu belirtti.
Gencer, yaptığı yazılı açıklamada, Antalyaspor'un kentin tartışmasız en büyük markası olduğunu bildirdi. Antalyaspor'un deniz aşırı ülkelerde bile tanındığını ifade eden Gencer, kulübün 48 yıldır olduğu gibi sonsuza kadar varlığını sürdüreceğinden emin olduğunu kaydetti.
Kulübün ekonomik olarak son derece zor ve çetin günler geçirdiğine dikkati çeken Gencer, şu değerlendirmede bulundu: "Kulübümüzün kendi bulduğu kaynaklar tamamen tüketilmiş ve bu esnada şehrin dinamiklerinden yardım istememiz kaçınılmaz olmuştur. Elektrik direklerinde yer alan reklam mecralarının kulübümüze kullandırılmasına izin verilmesinin, girdiğimiz dar boğazda tam olarak olmasa da bir miktar rahatlatma yaşatacağı kanaatindeyiz. Bugüne kadar her zaman yanımızda olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'den bu anlamda yardımda bulunmalarını talep ediyoruz. Elektrik direklerindeki reklam alanlarının kulübün kullanmasına izin verilmesiyle süper lige çıkmak için büyük bir ekonomik kaynak bulmuş olacağız. Bu konuda başkan Türel'in bizden desteğini esirgemeyeceğinden eminiz."
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2014, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107