banner84

Antalya’yı Alanya’nın öğretmenleri temsil edecek

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası'nda Antalya'yı temsil edecek takımların belirlendiği İl Seçmeleri geçtiğimiz hafta Antalya'da yapılan müsabakalarla tamamlandı.

Antalya’yı Alanya’nın öğretmenleri temsil edecek

Ercan YILDIRIM

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Öğretmenler Kupası'nda Antalya'yı temsil edecek takımaların belirlendiği İl Seçmeleri geçtiğimiz hafta Antalya'da yapılan müsabakalarla tamamlandı. Antalya da gerçekleştirilen maçlar sonunda Alanya İlçe Milli Eğitim takımları, 4 branşın 3'ünde Antalya şampiyonu oldu. Alanya takımları ve sporcuları, Türkiye Kupası finalleri öncesi yapılacak Akdeniz Bölge Elemelerinde  Veleybol, Basketbol ve Masa Tenisi'nde Antalya'yı temsil edecek.

HÜSEYİN ER TEŞEKKÜR ETTİ

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er konu hakkında yaptığı değerlendirmede :”Antalya’da merkez dahil olmak üzere 19 ilçe arasında en yüksek temsil hakkı kazanan ilçe Alanyamız olmuştur. Bu başarıda emeği geçen, memurundan teknik sorumlusuna; okul idarecilerinden öğretmenlerime kadar herkese çok ama çok teşekkür ediyorum. Alanya İlçe Milli Eğitim Öğretmen Takımlarımızın Türkiye Öğretmenler Kupasında İlimiz Antalya’yı en iyi şekilde temsil edeceğine canı gönülden inanıyor hepsine yürekten başarılar diliyorum. Ayrıca Takımlarımıza sponsorluk desteği sağlayan Alanya Belediyesi, Alanya Öğretmenevimiz, Oba Meziyet Köseoğlu Uygulama Otelimiz ve Konaklı Ümit Altay Uygulama Otelimize teşekkür eder bu başarıda onlarında katkısı olduğunu ifade etmek isterim. Ezcümle hiçbir başarı tesadüf değildir ve hiçbir araç amaç haline getirilmemelidir. Böyle güzel bir organizasyon ile öğretmenlerimize kaynaşma imkanı sağlayan Bakanlığımızın değerli yöneticilerine de Alanya’dan selamlarımızı iletiyoruz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107