banner129

Arslan şampiyonluk sözü verdi

Alanyaspor'un atleti Ahmet Arslan, önümüzdeki yıllarda yapılacak yarışlarda şampiyonluklar kazanacağına dair söz verdi

Arslan şampiyonluk sözü verdi
Ercan YILDIRIM

Ahmet Arslan yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi : "Geçtiğimiz Mart Ayı sonunda Alanya Ultra Maraton organizasyonunu ekip arkadaşlarımla birlikte gerçekleştirdik. Her aşaması ile bu organizasyonun gerçekleşmesine öncülük etmeye çalıştım. Kış aylarında oldukça yoğun ve yorucu çalışmalar dolayısı ile yeteri kadar antrenman yapamamış olmam nedeniyle henüz sezonun başındaki yarışlar için kendimi hazır hissetmiyorum. Buna rağmen iyi sonuç alarak başlamak moral motivasyonumu arttırdı.
Artık katıldığım yarışmalarda sporcu olarak yarışmamın dışında, sporcuları Alanya’ya ve Alanya Ultra Maraton’da yarışmaya davet ediyorum.  Sporculuğumun da vermiş olduğu avantajları kullanarak ilçemize ve Alanya Ultra Maraton’a olabildiğince fazla sayıda yabancı sporcunun ilgisini çekmeye çalışıyorum. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim; gelecek yıllarda Alanya Ultra Maraton uluslararası alanda takip dilen yoğun ilgi gören bir organizasyon olacak.
Bundan sonraki yarışlarda da kendimi, ülkemi, kulübümü en iyi şekilde temsil etmeye, şampiyonluklar kazanmaya çalışacağım."
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 17:59
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107