banner129

Arslan yada Özdilek'i istiyoruz

Ertuğrul Sağlam ile anlaşmanın son anda bozulması nedeniyle Aytemiz Alanyaspor, alternatif teknik direktörler arasında en güçlü isimler Mehmet Özdilek ile Cihat Arslan'a yöneldi

Arslan yada Özdilek'i istiyoruz
Ercan YILDIRIM

ERTUĞRUL HOCA VAZGEÇTİ
Aytemiz Alanyaspor'un açıkladığı teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile son dakikada çıkan pürüz nedeniyle anlaşma sağlanamadı. İmza aşamasına gelen görüşmenin neden bozulduğu yönünde Alanyaspor kulübünden bir açıklama yapılmadı ancak, konuyla ilgili Ertuğrul Sağlam bir açıklama yaptı. Deneyimli teknik adam Ertuğrul Sağlam'ın ajansspor'a, "Takımın düzenlenişiyle, yeniden oluşturmakla ilgili konularda uzlaşamadık. Bu konuda ortak noktaya gelebileceğimizi düşünmediğim için vazgeçtim." açıklaması, "yeni sezonda takım kadrosunun oluşturulmasında, tam yetki istiyorum. kadroyu ben oluştururum, istediğim transferleri yaparsınız" anlamında yorumlandı.. 

ÖZDİLEK Mİ? ARSLAN MI?
Son dakika çıkan pürüz nedeniyle Ertuğrul Sağlam ile anlaşma imzalanamaması üzerine Alanyaspor yönetimi rotayı boşta olan yeni Teknik adamlara çevirdi. Alanyaspor'da çalışmak isteyen birçok teknik adam, turuncu-yeşilli kulüple irtibata geçip göreve talip olduklarını bildirirken, yönetim ise takımı lig'de tutabilecek tecrübeli isimlere yöneldi. Alanyaspor'da yönetiminin, teknik direktör tercihinde Mehmet Özdilek ve Cihat Arslan üzerinde yoğunlaştıkları gelen haberler arasında. 
Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2017, 18:44
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107