banner84

Başkan Yücel'e Milli Forma

Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Alanya Belediyesi’nin hentbola verdiği desteklerden dolayı Başkan Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek Türkiye Hentbol Milli Takım forması hediye etti

Başkan Yücel'e Milli Forma

 Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Başkanvekili Haydar Arslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret ettiler. Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu, Alanya Belediyesi’nin Hentbola verdiği desteklerden dolayı Başkan Adem Murat Yücel’e Türkiye Hentbol Milli Takım forması hediye etti. 

Ziyaret hakkında açıklama yapan Eyüboğlu, ‘Başkanımıza hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve 01-05 Temmuz tarihleri arasında Alanya’da gerçekleştirilecek olan 20'inci Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası ve Türkiye Minikler Hentbol Şenliğinin hazırlıkları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk ve Belediye Başkanına bilgi verdik. Kendilerine samimi misafirperverliği ve hentbola verdikleri desteklerden dolayı teşekkür diyoruz’ dedi.
Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yücel, Alanya’da gerek hentbol gerekse yapılan diğer spor organizasyonlarının altyapısının daha güçlü hale getirilmesi ve ileri seviyelere gelmesi için her türlü gayreti göstereceklerini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2014, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157