banner84

Basketbol şöleni sona erdi

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Daire Başkanlığı tarafından Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile düzenlenen 2015 Basketbol Analig (Kız-Erkek) 2. Final Müsabakaları Atatürk Spor Salonu’nda sona erdi.

Basketbol şöleni sona erdi

Turnuvaya katılan 15 takım arasında; kızlarda İstanbul Avrupa Takımı birinci, İstanbul Anadolu Takımı ikinci ve Tekirdağ Takımı üçüncü oldu. Erkeklerde ise; İstanbul Anadolu Takımı birinci, Balıkesir Takımı ikinci ve İzmir Takımı üçüncü oldu.

Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını; Spor Genel Müdürlüğü Faaliyetleri Başkanlığı Şube Müdürü Analig Sorumlusu Kubilay Tunç, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Basketbol İl Temsilcisi Vekili ve Turnuva Gözlemcisi Mehmet Ali Ulutaş verdi.

Ayrıcı Basketbol İl Temsilcisi Vekili ve Turnuva Gözlemcisi Mehmet Ali Ulutaş; turnuvaya destek ve katkılarından dolayı Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’a ve Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken adına Kamil Koçak’a teşekkür plaketi verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2015, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107