banner84

Belediyespor’dan spor turizmine büyük katkı

Hollanda’nın R.K.S.V Margriet Oss U17 Takımı kamp için Alanya’ya geldi.

Belediyespor’dan spor turizmine büyük katkı

20 oyuncu üç teknik kadro ile Oba’da bulunan Özgür Bey Otel’de 2-8 Ocak tarihleri arasında kamp yapacak olan takımın Teknik Direktörü Ersin Kurşunlu, Ass Teknik Direktörü Eniz Kurşunlu ve Altyapı Kadro Sorumlusu Ronny Van Dijk, Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken’i ziyaret etti. Erken ve misafir takımın teknik kadrosu birbirlerine takımların formalarını hediye ettiler.

Takımın ilk kez Alanya’da kampa girdiğini söyleyen Teknik Direktör Ersin Kurşunlu, pazar günü yapılacak dostluk maçı öncesi her iki takıma da başarılar diledi.

“ALANYA’DA BULUNMAKTAN MEMNUNUZ”

Hava şartları konusunda ellerinde çok sayıda alternatif olduğu halde kamp için Alanya’yı tercih ettiklerini söyleyen Altyapı Kadro Sorumlusu Ronny Van Dijk ise, “Daha önce İspanya ve Portekiz’de kampa girdik. Çok da memnun kaldığımızı söyleyemem. Hava şartları konusunda elimizde iyi alternatifler vardı ancak Alanya’nın misafirperverliği ve insanların sıcak kanlı oluşu ayrıca tesislerin tam donanımlı olması tercihimizi Alanya’dan yana kullanmamıza neden oldu. Burada kamp yapmaktan son derece memnunuz. Bundan sonraki kamplarımızı da burada yapmayı düşünüyoruz” dedi.

DOSTLUK MAÇI

Alanya Belediyespor U16 Takımı ile R.K.S.V. Margriet Oss U17 Takımı Pazar Günü Saat 13.00’de Oba Sadullahoğlu Futbol Sahası’nda dostluk maçına çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107