banner84

Çavuşoğlu: “ligte kalıcı olmalıyız”

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Ligde kalıcı olmak istiyoruz. İlk maçtan iyi bir neticeyle dönmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Çavuşoğlu: “ligte kalıcı olmalıyız”
Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Beşiktaş deplasmanından istedikleri sonucu alarak dönmek istediklerini söyledi. Sezon başında hiçbir takımın lige tam anlamıyla hazır olmadığını belirten  Çavuşoğlu, “En kısa zamanda lige hazırlanmaya çalışıyoruz. Eksiklerimiz de var. Önümüzdeki  süreçte bunları gidereceğiz. Tarihimizde ilk kez Süper Lig'de mücadele edeceğimiz için hem  bizde, hem de şehirde ayrı bir heyecan var. Buna alışacağız” dedi. Ligin ilk maçının geçen  
sezonun şampiyonu Beşiktaş ile olmasının ayrı bir önem taşıdığını dile getiren Çavuşoğlu, “İyi  bir başlangıç yapmak istiyoruz. Tüm takımlara da iyi bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.  Sporda dostluk ve kardeşliğe ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde herkesin duyarlı olacağı, iyi bir  sezon geçireceğimizi düşünüyorum. Ligde kalıcı olmak istiyoruz. İlk maçtan iyi bir neticeyle  dönmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107