banner84

Çavuşoğlu: "yerli hoca alacağız"

Aytemiz Alanyaspor kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, Hüseyin Kalpar'ın görevden ayrılması ve yeni hoca tercihleriyle transfer hakkında Radyospor'a açıklamalarda bulundu.

Çavuşoğlu: "yerli hoca alacağız"
Çavuşoğlu, ”Telefonlarımız susmuyor. Tabi ki hoca önerecekler. Birilerinin desteğiyle bir yere gitmek doğru değil. Şu anda yeni teknik direktörümüz belli değil. Ben açık sözlüyüm. İlk alternatifimiz yerli olur diye niyetimiz var. Yabancı teknik adamlar da öneriliyor ama ilk düşüncemiz yerli teknik adamdan yana” diye konuştu.
Öte yandan yeni transferlerin performansına da değinen Çavuşoğlu, ”Yeni transferlerimiz oyuna ve takıma alışmaya çalışıyor. Artık alışmak zorundalar. İnşallah daha takviyeler yapacağız. Sakat oyuncularımız, cezalı oyuncularımız ve Afrika Kupası’na giden oyuncularımız var. 2-3 transfer yapabiliriz. Yeni gelecek teknik direktörümüzün raporu da bu konuda önemli.”açıklamasını yaptı. Bu arada Çavuşoğlu, golcü futbolcu Vagner Love hakkında ise, ”Vagner Love’dan şu anda memnunuz. Hocamız kendisini oyuna soktuğunda elinden geleni yaptı. Vagner Love bir marka. Arkadaşlarıyla da uyumlu. Kendisinden memnunuz.” diyerek sözlerini noktaladı.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107