banner84

Çavuşoğlu yılın başkanı seçildi

Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, 4'üncüsü düzenlenen Marka Futbol 2014-2015 Ödül Töreni’nde ‘PTT 1'inci Lig’de Yılın Başkanı’ ödülünü aldı

 Çavuşoğlu yılın başkanı seçildi
Spor Adamı Ahmet Özer önderliğinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 4'üncüsü düzenlenen ‘Marka Futbol 2014-2015 Yılın Ödül Töreni’ 5 Mayıs Salı günü İstanbul-Bakırköy’de Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapıldı. Törene Türkiye’nin önde gelen spor adamları, kulüp yöneticileri ve sporcular katıldı. Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu gecede ‘PTT 1'inci Lig’de Yılın Başkanı’ ödülünü alırken, Emre Akbaba ve Jonathan Ayite’ye ‘PTT 1'inci Lig’de Altın 11' ödülleri verildi.
YARIŞMA TEŞVİK EDİYOR
Başkan Çavuşoğlu, Türkiye’nin başarılı sporcu, teknik direktörü, başkan ve yöneticilerini seçerek onları daha iyi çalışmaya teşvik eden Marka Futbol yetkililerine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Törene katılan ve ödülünü teknik direktör Güvenç Kurtar’dan alan Emre Akbaba ise, birçok tecrübeli ve başarılı futbolcuların yer aldığı PTT 1'inci Lig’de altın kadroya seçildiği için mutlu olduğunu söyledi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107