banner84

Dev organizasyon ekim ayına ertelendi

Dünyanın en güçlü sporcularının yarıştığı "MLO Strongman Champions League" organizasyonu, ileri bir tarihe ertelendi

Dev organizasyon ekim ayına ertelendi

- Ercan YILDIRIM

Dünyanın en güçlü sporcularının yarıştığı "MLO Strongman Champions League" organizasyonu, 25-26 Nisan tarihlerinde Alanya'da düzenleneceği Şubat ayında açıklanmıştı. Organizasyon sorumlusu Şükrü Cimrin, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yen bir açıklama yaparak organizasyonun ekim ayına ertelendiğini duyurdu. Cimrin'in organizasyonun koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiğini belirttiği açıklaması şöyle:

'25-26 Nisan 2020'de Alanya'da yapacağımızı duyurduğumuz 2020 Strongman Şampiyonlar Ligi Dünya Serisi'nin 3. ayağı olan Alanya Grandprix'i ile ilgili, tüm dünyadaki spor organizasyonlarını etkileyen mevcut durum nedeniyle tarih değişikliğine gittik.

Strongman Merkez Heyeti ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Alanya Grandprix'ini Ekim ayı içinde yapmayı planlıyoruz. Dünyadaki gelişmelere göre yeniden şekillenmekte olan yarış takvimi içinde Alanya yarış günleri netleşir netleşmez kamuoyuna duyuracağız. Organizasyona destek veren her kurum, kuruluş, işletme ve firma ve sponsorlarımıza teşekkür ederiz.'   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107