banner84

Dünya Şampiyonları Alanya’da ringe çıkacak

Dünyaca ünlü sporcuların katılacağı FFC Championship’in organizasyonunu üstlendiği FFC 3 şampiyonası 28 Temmuz’da Illusion Event Hall’da yapılacak.

Dünya Şampiyonları Alanya’da ringe çıkacak

Engin ANAK

Dünyanın önde gelen kickboks sporcularından Joseph Weber, Nicolaas Holzken, Michael Passenier, Alyaksey Ignashov, Nikolai Hemmers ve Remy Bonjasky’nin gibi sporcular ve öğrencilerinin katılacağı şampiyona 28 Temmuz’da Illusion Event Hall’da gerçekleşecek. Organizasyonu Türkiye’nin önde gelen okullarından Fighting Fit Club’un üstlendiği şampiyonada Türkiye’den de unvan sahibi birçok sporcu ringde terleyecek.

Şampiyona hakkında bilgi veren Illusion Event Hall sahibi Talat Alibeyoğulları, 2019 yılında dünyaca ünlü birçok ünlü sporcunun bir araya geldiği tek organizasyon olduğunu belirterek tüm spor severleri şampiyonaya davet etti.

‘ULUSLARARASI ORGANİZASYONLARA DA EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ’

Alibeyoğlu, “Fighting Fit Club bünyesinde FFC 3 Kick Boks galası 28 Temmuz 2019 tarihinde Illusion Event Hall’da gerçekleşecek. Bu galada dünyaca ünlü birçok kick boks sporcuları ve hocaları yer alacak. Bunlara örnek vermem gerekirse Remy Bonyavski, Alexey İgnashov, Nicky Hosken, Michael Passenier gibi isimler de ringde yerlerini alacaklar. Biz Illusion Event Hall olarak bu tür dünyaca, uluslararası organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktayız. Tüm sporseverleri de bu organizasyonumuza davet ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107