banner84

En çok Diarra konuşuldu

Geride bıratığımız sezon Türkiye 1. Ligi’nde, mücadele eden ve Play-Off Finali’nde Samsunspor’u yenerek yeniden Süper Lig’e yükselen Antalyaspor’un sezon boyunca spor sayfalarında toplam 26.934 haberde yer aldığı belirlendi.

En çok Diarra konuşuldu

Medya Takip Ajansı Interpress’in yaptığı araştırmaya göre, 1.Lig’de geride kalan on ay boyunca Kırmızı-Beyazlı takımdaki oyunculardan yazılı basında en çok 2.633 haberle Lamine Diarra’nın konuşulduğu tespit edildi. Geride bıraktığımız futbol sezonunu ve Play-Off’lar sonrası  Antalyaspor’da sona eren sezon boyunca en çok gündeme gelen futbolcular sıralamasında,  Joseph Boum 1.560 haber ile ikinci olurken, Ahmet Aras’ta da 1.435 haberle üçüncü sırada gündeme geldiği saptandı. Kırmızı-Beyazlı oyuncular arasında ilk on sıra içinde yer alan diğer isimler; Gökhan Karadeniz, Emrah Başsan, Osman Çelik, Erman Kılıç, Mehmet Sedef,  Sosa Fornezzi ve Can Arat’ın bulunduğu da belirlendi.

Interpress’in yaptığı aynı incelemede, 2014-2015 futbol sezonunda Antalyaspor’un başında göreve başlayan Teknik Direktör Engin Korukur toplam 2.069 haberle gündeme gelirken, Kasım ayında Kırmızı-Beyazlı takımın başına geçen hami Mandıralı 3.505 haberde yer aldığı saptandı. Şubat ayında teknik direktörlük koltuğuna oturan Yusuf Şimşek’in ise Süper Lig’e yükselme biletini alıncaya kadar geçen sürede toplam 3.604 haberde yer aldığı ortaya çıktı. Kırmızı-Beyazlı takımın Başkanı Gültekin Gencer’in de 2.479 defa yayınlanan haberlerde isminin geçtiği tespit edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107