banner84

Erken'den spora davet

Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Alanya Belediyespor’un hafta sonu pedalda 3 Türkiye Şampiyonu çıkardığını hatırlatarak, ailelere çocuklarını yaz spor okullarına göndermeleri çağrısında bulundu.

Erken'den spora davet

Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Kızılcahamam’da yapılan Türkiye Şampiyonası Yol Bisikleti Yarışları’nda Türkiye Şampiyonu olan üç sporcu ile dereceye giren sporcuları kutladı.

Alanya’ya kupa ve madalyalarla dönen sporcularla gurur duyduklarını söyleyen Kulüp Başkanı Erken,  “Alanya Belediyespor Kulübü olarak, sporu tabana yayma adına üstlendiğimiz sorumluluğumuz her geçen gün artıyor. Yaptığımız bu çalışmaların karşılığını sporcularımızın kazandığı, gurur duyduğumuz başarılarla almaya devam ediyoruz. Sporcularımız ülkenin dört bir yanından müjdeli haberlerle dönerek bize ve ilçemize gurur yaşatıyor. Türkiye Şampiyonu olan 3 sporcumuz başta olmak üzere dereceye giren sporcularımız, emeği geçen antrenörlerimizi ve velilerimizi kutluyorum. Ayrıca Ayşe Çakır’a geçirdiği talihsiz kaza nedeniyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.

ERKEN, ŞAMPİYONLARA SESLENDİ

Alanya’ya şampiyonluk gururu yaşatan sporculara da seslenen Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, “Sizler sporda başarılı olarak sadece spora katkı sağlamış olmuyorsunuz. İlçemiz ve ülkemiz gençliğine de örnek oluyorsunuz. “dedi.

“ AİLELERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR”

Alanya Belediyespor Kulübü olarak; her alanda yaz kursları düzenlediklerinin altını çizen Başkan Mehmet Erken, aileleri çocuklarını yaz spor okullarına göndermeleri çağrısında bulundu.  
Spor yapan çocuğun sosyal yaşamda da başarılı olduğunu kaydeden Erken, ilçedeki okullarda okuyan öğrencilerin hem
derslerinde hem de sosyal ve sportif faaliyetlerde başarılı olmalarının en temel hedefleri olduğunu vurguladı.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107