banner129

Erol Bulut Alanyaspor'a veda etti

Aytemiz Alanyaspor'un başarında başarılı bir sezon geçiren teknik direktör Erol Bulut, twiter'dan yayınladığı mesajla veda etti.

Erol Bulut Alanyaspor'a veda etti

Sezonu Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanarak kapattıklarına dikkat çeken Bulut, mesajında Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu, kulüp yönetimi, turuncu-yeşilli taraftarlara ve futbolculara teşekkür etti.

İşte Erol Bulut'un mesajı:

"Değerli Basın Mensupları,

Aytemiz Alanyaspor'da 2019-2020 sezonu ile birlikte başlayan görevimiz, bugün itibariyle son bulmuştur. Bu göreve gelmemizde büyük emeği olan Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve Aytemiz Alanyaspor yönetim kuruluna teşekkür ederim. Futbolcu kardeşlerim, ekibim, ben, en önemlisi de bizlere her zaman destek ve inancını esirgemeyen taraftarımızla, 2019-2020 sezonunu birlik içinde ve çok verimli geçirdik; takımımızı Avrupa Kupaları'na götürme başarısı gösterdik.

Ekibim ve ben, Aytemiz Alanyaspor Başkanı Sayın Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kuruluna, tüm futbolcu kardeşlerimize, kulüp personelimize, taraftarımıza ve Aytemiz Alanyaspor camiasına teşekkürü borç biliriz.

Aytemiz Alanyaspor'a bundan sonraki mücadelelerinde ve Avrupa Kupalarında başarılar dilerim.

Saygılarımla, Erol Bulut"

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107