banner84

Erol Bulut, Huzurevi'nde yaşlılarla buluştu

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Muharrem Ayı nedeniyle Alanya Huzurevi’nde kalan yaşlılarla bir araya gelerek onlarla vakit geçirdi

Erol Bulut, Huzurevi'nde yaşlılarla buluştu

-Burcu MUTLU

Aytemiz Alanyaspor’un başarılı teknik direktörü Erol Bulut, Alanya Huzurevi’nde kalan yaşlılarla bir araya geldi. Muharrem ayı nedeniyle aşure dağıtılan huzurevinde teknik direktör Bulut da elleriyle aşure verdi. Yaşlılarla bir araya gelerek onlarla bol bol sohbet eden Bulut, fotoğraf taleplerini de kırmadı.

Öte yandan huzurevinde Ağustos ve Eylül ayı içerisinde doğan yaşlıların doğum günü için bir kutlama düzenlenirken, Erol Bulut kutlamada onlarla birlikte pasta kesti.

‘BÜYÜKLERİMİZİ ZİYARET ETTİK’

Etkinlik sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bulut, “Muharrem, aşure ayındayız. Alanyaspor olarak huzurevindeki büyüklerimizi ziyaret ettik. Onlara aşure ikram ettik, hayır dualarını almaya geldik. Sağolsunlar bizleri kabul ettiler. Onlara uzun ömürler diliyorum. Güzel bir ortamda yaşadıklarını gördük. Bizi mutlu etti. Elimizden gelen ne varsa büyüklerimizin yanında olarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

‘RAKİBİMİZİN ZAAFLARINA BİLEREK ONA GÖRE ÇALIŞIYORUZ’

Fenerbahçe maçı hazırlıkları için de konuşan Erol Bulut, “Hazırlıklarımız her maçta olduğu gibi sürüyor. Rakibimizin güçlü yanlarını ve zaaflarını da iyi biliyoruz. Çalışmalarımızı ona göre sürdürüyoruz. Baktığımızda lig birincisi olarak lig ikincisi ile oynuyoruz. Bu konumumuzu vermek istemiyoruz ve var gücümüzle pazartesi günü fener karşısına çıkıp istediğimiz puan ve puanları alarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Kolay bir maç olmayacak hazırlıklarımızı ona göre gerçekleştiriyoruz. Futbolcularımız bunun bilincinde ve o konsantrasyonla çalışıyorlar. Önümüzde birkaç gün daha var. İyi çalışmaya devam edeceğiz. Maçta baktığımızda detaylar maçın skorunu belirleyecek. İnşallah o detaylar  bizden yana olur ve istediğimiz 3 puanı alıp yolumuza devam ederiz” dedi.

STRES YOK HEYECAN VAR

Fenerbahçe’ye karşı oynayacak olmalarının üzerlerinde bir stres yaratıp yaratmadığı ile ilgili gelen soru üzerine Bulut, “Stres yaratmıyor ama heyecan her zaman var. Büyük bir takıma karşı oynuyorsunuz. Keşke her hafta büyük takıma karşı maç yapsak, çünkü o maçlarda istek arzu biraz daha farklı oluyor.

Rakibimiz iyi bir takım kurdu ama unutmayalım bizim de iyi bir takımız var. Bunu geçen 3 haftada herkese gösterdik. Bunun üzerine de koymak istiyoruz. Elimizde kaliteli futbolcular var. Sadece ilk 11 değil yedekten gelen oyucunlar da ilk 11'deki oyuncuları zorluyor. İyi tarafı da bu. O yüzden takımın performansı yukarıya doğru seyrediyor. İnşallah bunu uzun süre devam ettiririz” şeklinde açıklamada bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107