banner84

Fenerbahçe Erol Bulut'u açıkladı

Sezon içerisinde Fenerbahçe ile anlaştığı yönünde çokca yayınlanan haberler ve iddialar doğru çıktı. Alanyaspor'da başarılı bir sezon geçiren teknik direktör Erol Bulut ile yapılan anlaşmayı Fenerbahçe resmen açıkladı.

Fenerbahçe Erol Bulut'u açıkladı

Fenerbahçe'nin internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi: 
 
"25 yıl önce Çubuklu formamızı ilk kez giyen, tarihimizin en anlamlı ve unutulmaz şampiyonluklarından biri olan 1995/96 şampiyonluğumuzu getiren golün pasının sahibi olan Erol Bulut, Futbol A Takımımızın Teknik Direktörü olarak camiamıza geri dönüyor. 

1995/99 yılları arasında 4 sezon boyunca Kulübümüze hizmet eden, formamızla çıktığı 136 maçta 11 gol atan ve Fenerbahçe hikayesinin ardından kariyerine başka takımlarda devam ederek futbolu bıraktıktan sonra Teknik Direktörlük kariyerine adım atan Erol Bulut, Çubuklu’ya Teknik Direktörümüz olarak yeniden merhaba diyor. 

Yuvana hoş geldin Erol Bulut 

Fenerbahçe Ailesi olarak saha dışında camiamızın eşsiz desteği ve güveni, saha içerisinde yakalayacağımız birlik, beraberlik, takım ruhu ve mücadeleyle birlikte eşsiz zaferlere ve kupalara yürüyeceğimize inancımız tam." 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107