banner84

Fenerium’a Alanya’da resmi açılış

Fenerbahçe’nin ürün satışlarını yapan mağazası Fenerium, Alanya’ya geçtiğimiz Eylül ayında bir şubesini açtı. Pazar günü resmi açılışı yapılacak mağazaya Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un da katılması bekleniyor.

Fenerium’a Alanya’da resmi açılış

Burcu MUTLU

Şekerhane Mahallesi Bostancıpınarı Caddesi’nde geçtiğimiz Eylül ayında açılan Alanya Fenerium mağazası, 60 m2’lik alanda sunduğu  ürün çeşitliliği ve Fenerium’un modern, aktif ve dinamik karakterini yansıtan yenilenen yüzü ile Fenerbahçe taraftarına hizmet vermeye başladı. Resmi açılış töreni Pazar günü oynanacak Alanyaspor-Fenerbahçe maçı öncesi saat 14.00’da yapılacak. Açılışa Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç’un da katılması beklenirken, açılışa tüm vatandaşlar davet edildi.

Fenerbahçe lisanslı ürünlerine ulaşmak isteyen tüm taraftarlar, Fenerium mağazalar zincirine yeni eklenen Alanya Fenerium Mağazasına uğrayıp, alışveriş keyfini Fenerbahçeli olmanın ayrıcalığıyla yaşayabilirler.

Fenerium Alanya Mağazası’nın sahibi Mehmet Özkan, açılışa tüm Alanya’da bulunan Fenerbahçelileri davet etti. Özkan, “Fenerbahçeliler müjde, 21 Nisan Pazar günü saat 14.00’da Fenerium mağazasının açılışına tüm Fenerbahçelileri davet ediyoruz. Diğer takım taraftarları da gelebilir. Bizim için bir sorun yok. Şimdiden bütün Fenerbahçeliler’e hayırlı uğurlu olsun. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107