banner84

Futbol da geleceğin yıldızları yetişiyor

"Bu Yaz Mutlaka Spor Yapmalısın" sloganıyla sporu seven, spor yapmak isteyen bir çok çocuğa ulaşmayı hedefleyen Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 31 farklı branştaki İl Spor Merkezlerini açtı.

Futbol da geleceğin yıldızları yetişiyor
Zeytinköy 100. Yıl Futbol kompleksinde hafta içi her gün 5-18 yaş kategorisinde yaklaşık 400 çocuğun ücretsiz katıldığı kurs futbol antrenörleri tarafından uygulamalı ve teknik yöntemlerle veriliyor.
Çocuklara spor bilinci aşılayarak sağlıklı nesiller yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla il ve ilçelerde 31 branşta İl Spor Merkezlerini açtıklarını belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu, “ Sağlıklı,zeki, güçlü yarınları oluşturmak için çocukları spora teşvik ettiklerini ve çocukların spor yaptığını söyledi. Hacıcaferoğlu, Antalya’da gençlerin branşlar arasında en çok futbolu seçtiğini futbolun fabrikasında geleceğin yıldızlarını yetiştirdiklerini kaydetti.Ayrıca Hacıcaferoğlı, “Yaz Spor Okulları kayıtlarının devam ettiğini spor yapmak isteyen çocukları kurslara katılmaları içinde” davette bulundu.
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2016, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107