banner84

Futbol turnuvasının kapsamı genişletildi

Resmi kurum ve kuruluşlar arasında yapılması düşünülen Alanya Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası’na yoğun talep üzerine sivil toplum örgütleri de dahil edildi

Futbol turnuvasının kapsamı genişletildi
 Alanya Belediyesi ve Alanya Belediyespor Kulübü tarafından organize edilen ödüllü, Alanya Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası için başvurular 5 Haziran tarihinde başladı.
Sadece resmi kurumların katılacağı turnuvaya sivil toplum kuruluşlarından da gelen büyük talep üzerine turnuvaya sivil toplum kuruluşları da dahil edildi.
Resmi kurum ve sivil toplum kuruluşlarının katılabileceği turnuva 2 ayrı kategoride başlayacak. Kendi kategorisinde şampiyon olan takımlara ödüllerinin verilmesinin ardından resmi kurum ve kuruluşların şampiyonları ile sivil toplum kuruluşlarının şampiyonu büyük finalde süper kupa için mücadele edecek.  
Utopıa Clup Halı Saha Tesisleri’nde oynanacak turnuvada şampiyonluk kupasına 1000 TL, ikincilik kupasına 500 TL, üçüncülük kupasına ise 250 TL ödül verilecek.
Öte yandan turnuvada gol kralı ve Faır Play Ödülü’ne layık görülen takımları sürpriz hediyeler bekliyor.
Süper kupanın ödülü, turnuva organize komitesi tarafından belirlenecek. 
“Takımını Kur, Kupayı Al” sloganı ile hazırlanan turnuva için 25 Haziran 2014 tarihine kadar Alanya Belediyespor Kulübü yada 0533 4287864 Nolu’lu telefondan Ömer Bayırdır ile iletişime geçilerek başvuru yapılabilecek.  Başvuru tarihi bitiminin ardından oluşturulan takımların listeleri www.alanya.bel.tr  adresinden takip edilebilir. 
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2014, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157