banner84

Gelenek Bozulmadı... Finaller Alanya'da

TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri her sene olduğu gibi bu yıl da Alanya'da yapılacak. 10 ilden 15 takımın katılacağı finallerde Alanya'yı Alanya Belediyespor temsiledecek.

Gelenek Bozulmadı... Finaller Alanya'da

Ercan YILDIRIM 
2019 TFF Plaj Futbolu Ligi'nde etap maçları sona erdi. 19 Temmuz'da Manavgat'ta başlayan heyecan, 15 Eylül'de Alanya ve Selçuk'ta oynanan maçlarla tamamlandı. Etap karşılaşmalarına toplam 60 takım katıldı. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belediyeler ve resmi kurumlar ile işbirliği içinde düzenlenen 2019 TFF Plaj Futbolu Ligi'nin finalleri 28 Ekim-5 Kasım 2019 tarihleri arasında Alanya'da yapılacak. TFF ve Alanya Belediyesi'nın işbirliği ile gerçekleştirilecek organizasyona etapları lider olarak bitiren 15 takım katılacak.

Finallerde mücadele edecek takımlar şöyle: Elekktronik Market (Manavgat-Antalya), Dülger Pansiyon (Karasu- Sakarya), Engiz Aqua Park (19 Mayıs Bld.-Samsun), Gümlüldür (Menderes/İzmir),  Meydan FC (İskenderun/Hatay), Brlikspor (Tepebaşı/Eskişehir), Yeşil Erciş Bld.spor (Erciş/Van), Seferihisar Cittaslow (Seferihisar/İZmir), Yeni Demo AVM (Ersuz/Hatay), Beyaz Yunus (Karataş/Adana), Adilcevaz Bld.spor (Adilcevaz/Bitlis), Giresun Bld.spor (Giresun), Altay Eğt. (Gevaş/Van), Selçuk Gençlikspor (Selçuk/İzmir) Alanya Bld.spor (Alanya/Antalya).

FİNAL PROGRAMI:
28 Ekim        Takımların otele gelişi
29-30-31 Ekim     Grup müsabakaları
1 Kasım        Dinlenme
2 Kasım        Çeyrek final
3 Kasım        Yarı final
4 Kasım        Şampiyonluk maçı

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107