banner84

'Görevimin başındayım'

Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Görevi bırakmıyorum. Sadece yönetimde sözlerini tutmayanları değiştirip, yolumuza devam edeceğiz" dedi.

'Görevimin başındayım'

BAŞKANLIĞI döneminde Alanyaspor'u PTT 1. ligine çıkaran Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Turuncu-Yeşilli takıma zaferler yaşattı. Tarihinde ilk kez PTT 1. liginde Play-Off oynayan Alanyaspor'da Başkan Hasan Çavuşoğlu, yönetimdeki bazı isimlerle yollarını ayırarak, yeni isimleri de takviye yapma kararı aldı. Başkan Çavuşoğlu, "Yönetim Kurulu'nda verdiği sözleri tutmayan bazı arkadaşlar var. Onlarla vedalaşacağız, yönetimi işadamlarıyla daha güçlü bir hale getireceğiz" dedi.

SÖBÜÇİMEN'DE ZİRVE VAR

Bugün Yönetim Kurulu Üyeleri ile Söbüçimen Yaylası'nda piknikte buluşacak olan Başkan Hasan Çavuşoğlu, "Yönetim Kurulu'ndaki bir çok arkadaşımız ile yolumuza devam edeceğiz. Çarşamba gününden itibaren transfer çalışmalarımıza Transfer Komitesi Üyeleriyle devam edeceğiz. Bizim de düşündüğümüz bazı teknik direktörler ile görüşme yapacağız. Anlaştığımız hocalar arasından bize uyan bir isme takımı emanet edeceğiz. Takımda gidenler olabilir, gelenler olabilir, bunlar zamanla belli olacak" dedi.

"BİRLİK İÇİNDE OLALIM"

Alanyaspor'un siyaset üstü bir kurum olduğunu da ifade eden Başkan Çavuşoğlu, "Tüm şehrin de kulübe destek olmasını arzu ediyoruz. Alanyaspor nasıl başarılı olunca seviniyorsak, başarısız olduğunda da üzülüyoruz. Alanya'nın geleceği için kulübümüzün başarılı olması, adını da sıkça duyurması herkes açısından da moral oluyor. Bu yüzden de tüm şehrin el ele vererek, kulübümüze maddi ve manevi katkı yapmasını arzu ediyoruz."
 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2015, 19:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107