banner84

'Görevimizi yaptık'

Mehmet Altıparmak'ın görevden ayrılması nedeniyle takımın başında sahaya çıkan Mustafa Camunak, "Futbolcularımız çok gayretliydi, görevimizi en iyi şekilde yaptık" dedi

'Görevimizi yaptık'
 Albimo Alanyaspor Teknik Sorumlusu Mustafa Camunak, hafta içinde takımın teknik direktörü Mehmet Altıparmak'ın istifa ettiini hatırlatarak, yönetim kurulunun da takımı karşılaşmaya kendisinin hazırlamasını istediğini söyledi.
Verilen görevi ellerinden gelen en iyi şekilde yapmaya çalıştıklarını ifade eden Camunak, "Futbolcularımızın gayretleriyle aldığımız sonuçla da görevimizi yaptığımızı düşünüyorum. Yağmurlu bir hava, futbol oynamak için elverişli değildi ancak oyuncularımıza saha ve hava şartlarını da anlatarak, ne olursa olsun bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerektiğini söyledik. Arkadaşlarımız da iyi bir cevap verdi. Farklı bir skorla sahadan ayrıldık" diye konuştu.  
ANTALYASPOR CEPHESİ
Sahasında Albimo Alanyaspor'a 4-0 yenilen Antalyaspor'da, teknik direktör Hami Mandıralı, "Bugün yere düştük ama haftaya bu camia elbet ayağa kalkar" dedi.
Mandıralı, maçtan sonra katıldığı basın toplantısında, camia ve futbol olarak istemedikleri bir gün yaşadıklarını belirterek, maçın gidişatına bakıldığı zaman ilk 10-15 dakikada 5-6 pozisyon bulduklarını, ancak değerlendiremediklerini söyledi.
Rakibin girdiği pozisyonları değerlendirerek kazandığını ifade eden Mandıralı, şöyle konuştu: "Futbol böyle bir oyun. Atamazsanız, yerseniz kazanamazsınız. Biz de bugün istediğimiz pozisyonlara girdik ama atamadık. Futbolda mazeret yok. Mazeret söylemek istersek bir sürü şey ortaya çıkar. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik ve kaybettik. Bizim için üzücü bir gün. Bugün yere düştük ama haftaya bu camia elbet ayağa kalkar. Biz bu takımı ve camiayı yine ayağa kaldıracağız. İşimiz çalışmak. Çok konuşup insanların kafasını da karıştırmamak lazım. Bize bir sorumluluk verildi. Onu yerine getirmeye çalışıyoruz. Biz, bize düşen tarafını çok iyi yapıyoruz. Oyuncu arkadaşlarımız da yapmak istiyorlar ama girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik ve buradan çok üzücü bir skorla ayrılmış olduk."
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107