banner129

'Hatıra bilet' kampanyasına büyük destek

Aytemiz Alanyaspor'un 29 Temmuz'da Trabzonspor ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşması öncesinde başlattığı 'hatıra bilet' kampanyasına destek giderek büyüyor.

'Hatıra bilet' kampanyasına büyük destek

Hatıra bilet kampanyasına son olarak Ponto MK Leather 10 bin TL, Alaiye Et ve Gurme, Nordic Art İnşaat Emlak, Söylemezoğlu Meşrubat, Opal Yapı, Günsu AŞ ve HS Himay Gıda ile Asia Beach Resort Hotel’in sahibi olan Asbaşkanı Dilaver Çekiç, Yönetim Kurulu Üyeleri Maremont Real Estate şirketinin sahibi Murat Kayacan, Eray Erdem ve Ahmet Pehlivan 5’er bin TL değerinde ‘hatıra bilet’ satın alarak destek oldular.
Hasan Çavuşoğlu, kampanyaya katılan firma ve yetkililerine hatıra biletlerini vererek, desteklerinden dolayı teşekkür etti. Alanya’da yaşayan iş insanlarının, firmaların ve halkın desteğini görmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Başkan Çavuşoğlu, “Herkesin birleşebildiği bir tek yer Alanyaspor Kulübü’dür. Hep birlikte kulübümüze sahip çıkmaya devam edeceğiz.” dedi. 
Kale Arkası 50 TL, Maraton 100 TL, VIP A 1000 TL ve VIP B 500 TL olan hatıra biletlerinin satışına Alanyaspor Store'de, Protokol A 10 bin TL ve Protokol B 5 bin TL olan hatıra biletlerinin satışına ise kulüp tesislerinde devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107