banner84

'Hedefim büyük takımlar'

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe ile anılması hakkında açıklamalarda bulundu.

'Hedefim büyük takımlar'

Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları devam ediyor. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe'nin gündeminde yer alıyor. Başarılı çalıştırıcı sezon sonu sözleşmesinin biteceğini hatırlatırken, kendisini Fenerbahçe'ye yakıştıranlara teşekkür etti.
 
Bein Sports'a açıklamalarda bulunan Erol Bulut, "Sözleşmem sezon sonu bitiyor. Sağolsunlar beni Fenerbahçe'ye yakıştırıyorlar. Şu an Alanyaspor'un başarısı için elimden geleni yapıyorum. İnşallah kupayı Alanya'ya getiririz. Kariyerimin seyrini beraber göreceğiz. Başka bir takım mı olur, yurt dışı mı olur, bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

"HEDEFİM EN ÜST, BÜYÜK TAKIMLAR"
Hedeflerini açıklayan Erol Bulut, "En üstü, büyük takımlar. Avrupa'da başarılı olabilmek, kupalar kazanmak. Bu tabii ki bugünden, yarına olan bir şey değil, plan gerekiyor. Türkiye'de de, Avrupa'da da olabilir." diye konuştu.

"BOL BOL MAÇ İZLİYORUM"
Karantina günlerine değinen Erol Bulut, "Ailemize çok fazla vakit ayıramıyoruz normalde. Ona vaktimiz oluyor. Bol bol maç izliyorum. 'Daha iyisini nasıl yapabiliriz?'i araştırıyorum. Haziran'ın başında veya ikinci haftasında ligler başlarsa, en az 5-6 hafta gerekiyor her şeyi tamamlamak için." dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107