banner84

Hentbol şenliği başlıyor

Alanya Belediyesi ve Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından birlikte düzenlenen Hentbol Şenliği 18-22 Haziran 2015 tarihlerinde Alanya da gerçekleştirilecektir.

Hentbol şenliği başlıyor

21. Açık Alan Ramazan Demirci Hentbol Turnuvası ve Minikler Şenliği 18-22 Haziran tarihleri arasında Milli Egemenlik Stadı’nda; 14. Alanya Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvası ise 19-22 Haziran tarihleri arasında Milli Egemenlik Plajı’nda yapılacak.

Açık Alan Hentbol Turnuvası ve Minikler Şenliği'nin teknik toplantısı ve kura çekimleri yarın saat 17.00-18.00 da Alanya Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek. 14. Alanya Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvası’nın teknik toplantısı 18 Haziran Perşembe günü saat 17.00 da Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak. Açık alan turnuvasının ilk gününde saat 19.30'da Atatürk Anıtı'ndan İskele Meydanı'na kadar parat (gösteri) yürüyüşü düzenlenecek. Organizasyonun 2'nci gününde karşılaşmaların tamamlanmasının ardından plaj partisi yapılacak. Turnuvanın 3'üncü gününde milli takım sporcuları ile eski oyunculardan oluşan takımlar arasında şöhretler maçı yapılacak. Organizasyonun 4'üncü gününde ise sporcular ve antrenörler banket yemeğinde bir araya gelecek. Organizasyonlarda dereceye girenlere ödülleri, 22 Haziran da düzenlenecek olan ödül töreninde verilecek. Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur; “Alanya da 5 gün boyunca heyecan dolu hentbol müsabakalarına tanıklık edeceğiz. Alanya Belediyesi olarak organizasyonun sağlıklı ve bir o kadar da eğlenceli gerçekleşmesi için elimizden geleni yaptık. Tüm vatandaşlarımızı bu güzel organizasyona bekliyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2015, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107