banner84

İyi oyun sevindirdi

Kayserispor karşısında 2-0 yenilmesine rağmen oynadığı futbolla olumlu not alan Albimo Alanyaspor, taraftarlarını umutlandırdı

İyi oyun sevindirdi
 PTT 1. Lig'in 10 haftasında deplasmanda Kayserispor ile karşılaşan Albimo Alanyaspor, hakem hataları sonucunda sahadan puansız olarak ayrılırken, ortaya koyduğu olumlu futbol ile taraftarlarının yüreğine su serpti.
Kayserispor gibi ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından olan bir takım karşısında, deplasmanda olmasına rağme, başa başa bir mücadele sergileyen turuncu-yeşilli temsilcimizin taraftarları, "Albimo Alanyaspor zaman zaman Kayserispor'dan çok daha iyi oynayıp, çok daha iyi mücadele etti. Bu maçtan en az bir puanla ayrılmak hakkımızdı ama yine hakem kurbanı olduk. Takımımızın ortaya koyduğu olumlu futbol anlayışından memnunuz. Önümüzdeki haftalarda da böyle futbol oynamaya devam edersek, çıkışa geçeriz ve ligi istediğimiz yerde bitiririz. Albimo Alanyaspor taraftarları olarak, futbolu çirkinleştirmeden mücadele eden takımımıza teşekkür ediyoruz. Böyle fotbol oynadığı sürece her zaman sonuna kadar destek olmaya devam edeceğiz. Albimo Alanyaspor büyük bir camia, her zorluğun üstesinden geliriz, yeter ki birlik beraberlik içinde olalım" şeklinde konuştular.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 16:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107