banner84

Kalpar ile yollar ayrıldı

Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Hüseyin Kalpar ile yollar ayrıldı. Çaykur Rizespor maçında taraftarın istifa tezahüratlarına sert tepki gösteren Kalpar'ın istifası yönetim tarafından kabul edildi

Kalpar ile yollar ayrıldı
KALPAR VEDALAŞTI
Çaykur Rizespor maçında taraftarın istifa tezahüratları üzerine karşılaşma sonrası, sert tepki göstererek "bu nankörlüktür" diyen Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar istifa etti. Olağanüstü toplantı yaparak istifayı görüşen Alanyaspor yönetimi, Kalpar'ın istifasını kabul etti. Toplantıya davet edilen Hüseyin Kalpar, yönetimle vedalaştı.  

SÜPER LİG'E BİRLİKTE ÇIKTIK
Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu toplantıda yaptığı açıklamada, "Bugün itibariyle Hüseyin hocam istifa dilekçesini kulübümüze iletti. Bizde oturduk, konuştuk ve karşılıklı olarak sözleşmemizi feshetme kararı aldık. Birlikte elde ettiğimiz başarılar ortada. Tarihimizde ilk kez Süper Lig'e yükselmemizde Hüseyin hocamızın payı çok büyüktür. Birlik ve beraberlik içerisinde bugünlere geldik. Ancak futbolda bu tür ayrılıklar var ve herzaman olacaktır. Alanyaspor'un kapısı Hüseyin hocamıza herzaman açık. Kendisiyle bundan sonra da görüşeceğiz. Kendisine yaptığı hizmetlerden dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz. Verdiği hizmetleri, kişiliğini ve karekterini unutmayacağız. Sizlerin huzurunda kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi. 


KALPAR: "BURASI BENİM EVİM"

Alanyaspor ile yolları ayrılan Hüseyin Kalpar veda konuşmasında şunları söyledi: "Herşeyden önce burada olmaktan çok mutluluk duyuyorum. Sayın başkanıma ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Burası benim evim. Basın da bana çok büyük  destek verdi. Medya bize her zaman destek verdi sizleri de çok seviyorum. Buradan ayrılmıyorum. Sadece ara veriyoruz. Buradan gitsem de Alanyaspor'un başarısı beni çok fazla mutlu edecektir.  Burada çalışmak bana büyük bir haz verdi. Şahsım ve ekibim adına bize katkı sağlayan başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı dostluk içerisinde sürdürdük. Şu anda da dostluk içerisinde bir ara veriyoruz. Gönül bağım her zaman olacak. Kalbimde Alanyaspor'un yeri ayrı olacaktır. Burada ilkleri yaşadık. Burayı unutmam mümkün değil. Herkese çok teşekkür ediyorum.
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107