banner84

Kampanya hız kazanıyor

Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir," Herkesimden bir defeya mahsus Alanyaspor'un geleceğine katkı yapmayı bekliyoruz. Borçsuz bir kulüp olursak süper ligin temlerini atmış oluruz" dedi

Kampanya hız kazanıyor

 Geçtiğimiz hafta "Süper lig için bir meşalede sen yak" sloganıyla başlatılan Alanyaspor'a destek kampanyasınını bu hafta ivme kazanması bekleniyor. AVrupa birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Alanya Kaymakamı Erdhan Özdemir, ALanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'in öncülük ettiği kampanyanın tüm Alanya ve tüm meslek gruplarına yayılması için bugünden itibaren çalışmalara hız verilecek. Kampanya için öncelikle tüm meslek gruplarının çatı örgütleri ve dernekleri ile toplantılar yapılacak ve ardından oluşturulacak olan komitelerle sahaya inilecek.

HEDEF SÜPER LİGİN TEMELİ
Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir," Bu kampanyayı çok önemsiyoruz. Alanyaspor'un önümüçzdeki süreçte süper lige yüselebilmesi için öncelikle borçcsuz bir kulüp haline gelmesi gerekiyor. Kulübün şuanki borcu 2.5 milyon TL, Bizler bu kampanyada 5 milyon TL'yi hedefliyoruz. Geriye kalan 2. 5 milyon TLY ilede süper ligin temellerini atacağız. Bundan sonrada kulübe bu kampanyadan itibaren katkı koyan insanlardan bir daha destek istemeyeceğiz. Vermeyenlerden ise sonuna kadar istemeye devam edeceğiz. Bu kampanya çok şeffaf olacak, destek olanı da olmayını da tüm Alanya bilecek" dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157