banner84

Kazanan Çevre oldu

Alanya Belediyesi, Alanya Kaymakamlığı ve Belediyespor Kulübü tarafından bu yıl 2.si düzenlenen ““Bu Gol Senin” Belediyespor Halı Saha Futbol Turnuvası Kaymakamlık Kupası’nda şampiyonlar belli oldu.

Kazanan Çevre oldu

 Kurumlar ligi ve özel kurumlar ligi olarak iki kategoride başlayan ve resim kurum da 25, özel kurumlarda 15 olmak üzere 40 takımın katıldığı turnuvada bu zamana kadar toplam 112 maç gerçekleştirildi. Resmi kurumlarda şampiyon Alanya Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü olurken; özel kurumlarda Bozkent Yapı Futbol Takımı oldu

FİNALE YAKIŞIR GÖSTERİ MAÇI

Turnuvanın final gününde Alanya Belediyespor Kulübü Bayan Futbol takımı ile Hasan Çolak Anadolu Lisesi Bayan Futbol takımı arasında gösteri maçı gerçekleştirildi.1-1 sonuçlanan maçın ardından Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken tüm sporculara katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi ve sporculara başarılarının devamını diledi.

HEYECAN DOLU MAÇLAR GERÇEKLEŞTİ

Resmi Kurumlarda Alanya Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ile Başkent Hastanesi arasında gerçekleşen final maçında nefesler kesildi. Maçın 4-4 berabere bitmesini ardından 5 dakika uzatmalarda iki takımda golü bulamadı ve maçta penaltılara geçildi. Penaltı atışları sonunda 7-6 Alanya Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü galip oldu. Resmi kurumlarda ikinci Başkent Hastanesi olurken, üçüncü Alanya Barosu Futbol takımı oldu.

Özel kurumlarda ise; final maçı Bozkent Yapı takımı ile Dimçayı Spor arasında gerçekleşti. 4-3 galip gelen taraf Bozkent Yapı takımı oldu. Özel kurumlarda ikinci Dimçayıspor ve üçüncü Kent Gücüspor oldu.

Turnuvada en değerli antrenör Kaymakamlık Karması takımından Erdal Tamrak ve Hasan Çolak Anadolu Lisesi takımından İhsan Uysal, en değerli kaleci özel kurumlarda Bozkent Yapı takımından Levent Koç özel kurumlarda ise Alanya Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü takımından Ramazan Özcan, En değerli futbolcu resmi kurumlarda İlçe Jandarma Komutanlığı takımından Alper Çetinkaya özel kurumlarda Sun Star Beach Resort Hotel Takımından Fatih Özkürtçü, Gol Kralı Bozkent Yapı takımından Mustafa Erkut ve Alanya Barosu takımından Murat Koç, en centilmen takım Ziraat Bankası takımı ve Erciyes Alçıpan takımı seçildi.
Dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediyesi Başkan Vekili Ali Rıza Uğur, Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak verdi. Ayrıca Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken turnuvaya verdiği katkı ve desteklerinden dolayı Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven’e teşekkür plaketi verdi.

SÜPER KUPA FİNALİ YAPILACAK

Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ederek; resmi kurumların birincisi Alanya Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve özel kurumların birincisi Bozkent Yapı Futbol Takımı arasında ramazan ayının ardından süper kupa final maçı olacağını ifade etti.

 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2015, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107