banner84

"Kendi ipimizi keseceğiz"

Albimo Alanyaspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Kendi ipimizi kendimiz keseceğiz. Kimseden beklentimiz yok" dedi.

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Orduspor maçının kolay geçeceği beklentisinde olmadıklarını ve bunu da karşılaşmada gördüklerini söyledi. Maçta çok zorlandıklarını  belirten Kalpar, "Küme düşen Orduspor'un kaybedeceği birşey yoktu ama bizim kaybedeceğimiz çok şey vardı. Bunun bilinci içerisindeydik ama ister istemez bu tür  düşünceler bizi strese soktu. Bu da zaman zaman istediğimiz oyunu sergileyemememize neden oldu" dedi.

Maçın 2'nci yarısında penaltı golüyle rahatladıklarını dile getiren Kalpar, "Ne olursa  olsun 3 puan çok önemliydi. Her şeyden öte herkesin düşündüğü gibi olmadığını bu maç  teyit etti. Orduspor'u kutlamak isterim. Çok iyi mücadele ettiler. Play off'a çıkmak için  tek bir maçımız kaldı. İşimiz son maça kaldı. İnşallah iyi bitiririz. Herkesin düşündüğü  gibi, bu takım şunu kazanır, şu takım kaybeder düşüncesi içerisinde olmak doğru değil"  diye konuştu.

Play off'a çıkmak için iplerin kendi ellerinde olduğunu kaydeden Kalpar şöyle dedi:  "Kendi ipimizi kendimiz kesmeliyiz. Kimseden beklentimiz yok. Hiçbir maçın neticesini  beklemeden, kendimiz çok iyi pozisyonda olmalıyız. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı da bunlardan bir tanesi. Eğer play off'a kalmak istiyorsak oradan iyi bir sonuçla dönemiz  gerekiyor."

OYUN PENALTIYLA KOPTU

Orduspor Teknik Direktörü Hüseyin Özcan Albimo Alanyaspor ile kendi adlarına önemli bir  karşılaşmaya çıktıklarını söyledi. Oyuna iyi başladıklarını belirten Özcan, "Albimo  Alanyaspor'un oyunun başındaki baskısını kırdıktan sonra biz de pozisyon üretmeye  başladık. Oyunda dengeyi sağladık. Kora kor bir mücadele oldu. 2'nci yarının 55'inci  dakikasında verilen penaltıyla oyun koptu. Albimo Alanyspor'u tebrik ediyor, başarılar  diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2015, 23:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107