banner84

Kestelspor hocasını buldu

Kestelspor yeni çalıştırıcısını buldu. Hakan Hayati Karaca ile yollarını ayıran Kestelspor'da teknik sorumluluk görevine Akşehirspor'un hocası Cenap Taner getirildi.

Kestelspor hocasını buldu

Ercan YILDIRIM

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup'ta 36 puanla lider durumda bulunan Kestelspor'da teknik sorumlu değişikliği yaşandı. İki sezonda başarılı bir grafik çizen Hakan Hayati Karaca ile yolları ayıran Kestelspor'da yönetim Akşehirspor'un teknik sorumlusu Cenap Taner ile anlaştı. Akşehirspor'un başında üç yıldır görevde bulunan ve 3'ncü ligin kapısında dönen Cenap Taner, ligin kalan dokuz haftasında Kestelspor'u çalıştıracak. 

Kestelspor, yeni çalıştırıcısı Cenap Taner, ilk antrenmanına MilliEgemenlik Stadı idman sahasında sahasında çıktı. Antrenmanı Kestelspor yöneticileri de takip etti. Kestelspor'daki ilk idman öncesi Alanya Postası'na konuşan Cenap Taner, 

'Gelişimizin her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. Gerçekten zorlu bir süreç. Dokuz tane final maçımız var. Rakiplerle aramızda puan farkının olmaması dokuz maçı daha zor geçeceğini gösteriyor. İnşallah dokuz maçın hepsini kazanarak şampiyon olmak istiyoruz. Onun içinde elimizden gelen herşeyi yapacağız. Tabi ki grupta Isparta, Karaman, Manavgat ve Ortaca gibi takımların iddiası var. Ama biz şuanda lideriz biz dokuz maçımızı kazandığımızda zaten onlaerın ne yaptığına bakmamızın bir anlamı yok. Yani şu anda ipler bizde yani. Bize sadece kendi oynayacağımız rakibimizi yenmemiz kafi gelecek. Ama tabiki zor maçlar oynayacağız. Zorlu bir süreç. İnşallah. kalan maçlarımızı kazanıp Kestelspor'u 3. Lig'e çıkarmak istiyoruz. 

Grubu da tanıyorsunuz Kestelspor kadrosunu nasıl buluyorsunuz?
Tabii aynı bulunmaktan dolaytı bende Akşehirspor'daydım. İlk maçı da oynadık. Diğer takımlarla da oynadık. Takımların hepsini biliyorum. Kestelspor'un kadrosunda da tanıdığım 5-6 tane pyuncu var. Daha önceki senelerde rakip olduğumuz oyuncular var. Kestelspor kaliteli bir kadrosu var. Şampiyonluğu kaldırabilecek seviyedeler. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 21:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107