banner84

Kestelspor Uğur ile devam dedi

Süper Amatör Lig'in son şampiyonu Kestelspor'da gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Levent Uğur, yeniden başkanlığa seçildi. Güven tazeleyen Uğur'un yeni yönetimi 35 kişiden oluşuyor.

Kestelspor Uğur ile devam dedi

Ercan YILDIRIM

2019 - 2020 sezonunda Bölgesel Amatör Ligi'de (BAL) mücadele edecek olan Kestelspor'un olağanüstü genel kurulu perşembe Alanya Kültür Merkezi'nde  gerçekleştirildi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in de katıldığı kongrede tek aday olan Levent Uğur, yeniden başkanlığa seçildi. Levent Uğur, kendilerine her zaman destek veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e ve geride kalan 3 yıl birlikte çalıştığı herkese de teşekkür etti. Bu yıl BAL Ligi'nde mücadele edecekleri için mutlu ve gururlu olduklarını söyleyen Uğur, "Göreve gelen yeni yönetim kurulumuza başarılar dilerim. İnşallah hayırlı olur. Mevcut takım iskeletini bozmadan tecrübeli 4 veya 5 transfer ve gençlerle takviye edip mütevazi bir kadro ile BAL Ligi'nde haddimizi bilerek centilmence mücadele etmek ve şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız" dedi.

Kestelspor'un yeni yönetim kurulu: Levent Uğur, Hasan Erdoğan, Musa Gürkan, Asım Şahinkaya, Oğuzhan Şahin, Mehmet Korkmaz, Kadri Kükürt, Kerim Özen, Mutlu Türkyılmaz, Hilmi Yılmaz, Bülent Filiz, Haan Uygur, İlhan Direkçi, İdriz Bayındır, Adanan Çarşambaoğlu, Nuri İmamoğlu, Ahmet Gül, Mahmet BARCIN, Ali Kızıltaş, Turgut Alper, Nevzat Özdemir, Ertuğrul Şaroğlu, Ensar Akıncı, Mustafa Boz, Avni Erdoğan, Adem Çalış, Selman Cebeci, Adem Tunç, Vait Sabur, Mehmet Mısırlıoğlu, Mümin Şimşek, Yusuf Uysal, Ali Akkaya, Ersan Aydın ve Kerim Coşkun.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107