banner84

Kış kampında Alanya tercih edildi

Triathlon Federasyonu Genel Koordinatörü Serkan Şimşek, “Artık bundan böyle kışın Alanya’da yazın da Dadaşlar Diyarında kamp yapacağız” dedi.

Kış kampında Alanya tercih edildi

Türkiye Triathlon Federasyonu da yüksek irtifa kampları için kendisine üs olarak Erzurum’u seçti. Türkiye Triatlon Federasyonu, bundan böyle kış aylarında yapacağı kampları Alanya’da, yaz aylarındaki kampları ise Erzurum’da yapacak. Triathlon Federasyonu Genel Koordinatörü Serkan Şimşek, “Artık bundan böyle Milli takımımız Nisan ayından Eylül ayına kadar ki, kamplarını Erzurum’da yapacak” dedi.

Türkiye Triathlon Federasyonu Genel Koordinatörü Şimşek, Triatlon Milli takımının 20 sporcu ile birlikte Erzurum’da kampa gireceğini belirterek, “Milli takımımız artık bundan böyle her yaz yükselti kamplarını Erzurum’da yapacak. Kışın Alanya’da yazın Erzurum’da olacağız. 20 sporcudan oluşan Triathlon Milli Takımımız, 30 Temmuz 1 Ağustos 2021 tarihlerinde Balıkesir’in Avlu ilçesinde yapılacak olan Avrupa Kupası Müsabakaları için Erzurum’da 21 gün süreyle kamp yapacak” dedi.
 

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107