banner129

Koray'dan iyi haber

Elazığspor karşılaşmasında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Koray Çölgeçen'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi

Koray'dan iyi haber
Elazığspor maçının 35’inci dakikasında sakatlanarak sahadan sedye ile çıkarılan tecrübeli futbolcu Koray Çölgeçen’in son durumu hakkında bilgi veren Albimo Alanyaspor Sağlık Sorumlusu Niyazi Bilgin, Koray’ın hastanede yapılan tahlil ve tetkiklerin ardından durumunun iyi olduğunu söyledi. Deneyimli futbolcu Koray Çölgeçen’in  Elazığspor maçında baş dönmesi ve mide bulantısı şikayetiyle sahadan çıkarıldığını belirten Bilgin, “Koray’ı sahanın dışarısına alarak yapılan ilk muayenesinin ardından soyunma odasında serum takviyesi yapıldı. Maç sonrasında ise hastaneye kaldırılan Koray’ın gerekli tahlilleri yapıldı. Tahlil raporlarında Koray’ın kanında virüs tespit edildi. Futbolcumuzun endişelenecek bir durumu bulunmamaktadır. İki günlük istirahat ve ilaç tedavisinin ardından oyuncumuz idmanlara başlayacaktır” dedi.
Ayrıca Boluspor maçı ardından kasığında yırtık tespit edilen Burak Uça’nın son durumu hakkında da bilgi veren sağlık sorumlusu Bilgin, bu oyuncunun tedavisinin tamamlandığını ve takımla bugün itibariyle idmanlara başladığını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107