banner84

Kupa beyi Bahçeşehir

Bahçeşehir Koleji Alanya Lisesi erkek ve Ortaokul erkek voleybol takımları Antalya okul sporları faaliyetleri kapsamında bütün rakiplerini yenerek Antalya şampiyonu oldular. Alınan şampiyonlukla iki takım da Alanya ve Antalya’yı Türkiye finallerinde temsil etme hakkı kazandı.

Kupa beyi Bahçeşehir

Antalya okul sporları faaliyetleri kapsamında gerçekleşen voleybol şampiyonası çekişmeli maçlara sahne oldu. Bahçeşehir Kolej Alanya Lisesi erkek voleybol takımı ve Ortaokul erkek voleybol takımı rakiplerine set vermeden namağlup olarak mutlu sona ulaştı.

Alınan dereceler ile Bahçeşehir Koleji Alanya Lisesi erkek voleybol takımı 10 yıl boyunca 10 kez Antalya Şampiyonu olurken Bahçeşehir Koleji Alanya Ortaokul erkek voleybol takımı ise 3 yıl boyunca 3 kez Antalya şampiyonu oldu.

Bahçeşehir Koleji Alanya Voleybol takım antrenörü Murat Akar, “Antalya okul sporları faaliyetleri kapsamında lise takımın 10 ortaokul takımının ise 3 kez şampiyon olduğunu, çalışmalarında her yıl daha fazla üzerine koyarak ilerlediklerini belirtirken bugün iki başarılı takımımız sezon boyunca verdikleri büyük mücadelenin karşılığını Antalya şampiyonu olarak aldıklarını söyledi. Antalya şampiyonluk kupasını kaldıran Bahçeşehir Alanya lise ve ortaokul voleybol takımı oyuncularımı tebrik ediyorum” dedi.

Her yıl başarının tesadüf olmadığını vurgulayan Bahçeşehir Koleji Alanya Kurucusu Burcu Haboğlu Baba ise “Öncelikli olarak Antalya şampiyonu olan öğrencilerimizi ve onları maçlara hazırlayan takım antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Gerek akademik gerekse sosyal anlamda Alanya’ya öncülük eden bir kurum olarak öğrencilerimizin sosyal ve akademik alanlarda elde etmiş olduğu her şampiyonluk bizleri gururlandırmaktadır. Bahçeşehir Koleji Alanya olarak sosyal ve akademik yönlerden çalışmalarımıza hız kesmeden devam edip Alanya’mıza yeni şampiyonluklar yaşatacağız. Türkiye finallerinde Alanya ve Antalya’yı temsil edecek lise ve ortaokul voleybol takımlarımıza şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019, 15:51
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107