banner84

Mahmutlarsporlu futbolcular kazan kaldırdı

Ligin bitimine iki hafta kala kümede kalmayı garantileyen Mahmutlarspor'da yönetimin vaad ettiği ödemeleri gerçekleştirmediği ortaya çıktı. Son bir haftadır idmana ve maça çıkmama kararı alan oyuncular, Alanya Posta Tv'de içini döktü.

Mahmutlarsporlu futbolcular kazan kaldırdı

Ercan YILDIRIM

Antalya Süper Amatör Lig'de Alanya'yı temsil eden Mahmaultarspor'da işler karışık. Sezona oldukça hızlı giren ve ligin ilk devresinde fırtına gibi esen Mahmutlarspor'da ikinci devredeki düşüş ve sonrasında yaşanan olumsuzlukların sebepleri Alanya Posta Tv'de önceki akşam yayınlanan Spor Özel Programı'nda ortaya çıktı. Ercan Yıldırım'ın hazırlayıp sunduğu programda canlı yayına arkadaşları adına Şafak Özaydın, Metin Telle, Mahmut Arslan, Berkant Ata Altay ve Hakan Çimen katıldı.

Kestelspor'un şampiyon olduğu Süper Amatör Lig'de sezon değerlendirmesi yapan futbolcular, Mahmutlarspor'da ligin ikinci devresi yaşanan düşüşün sebebini anlattılar. Bütün oyuncular, Kestelspor'un ligin üzerinde bir takım olduğu ve kadro kalitesi ve derinliği ile BAL Liginde mücadele edebilecek durumda olduğu ifade ettiler.

Canlı yayın sırasında sosyal medya ve mesajlarla futbolculara cevap vermek isteyenler, futbolcuların fırsatçılık yaparak, yalan söylediklerini iddia etti. Futbolcular ise 'Biz fırsatçılık yapsaydık, ligde kalmak için kritik Payallarspor maçı öncesi idmana ve maça çıkmama kararı alırdık. Biz maça çıkıp kazandık ve takımı ligde tuttuk. Yalanda söylemiyoruz, alacaklarımız var bize vaad edilen ücretler eksik ödendi' diye konuştular. Mağdur edildiklerini belirten futbolcular, 'Biz emeğimizin karşılığını istiyoruz. bu da bizim doğal hakkımız' dediler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER