banner84

Manavgat'ta plaj voleybolu heyecanı başlıyor

Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirileceği Plaj Voleybolu Turnuvasının hazırlıkları başladı. Turnuva 26 - 31Temmuz tarihleri arasında Boğaz Otel Plajında yapılacak.

Manavgat'ta plaj voleybolu heyecanı başlıyor
Manavgat Belediyesi yaz aylarını keyifli bir hale getirmek ve Manavgat halkına sporu sevdirmek amacı ile düzenlediği Plaj Futbolu Turnuvasının hemen ardından şimdi de Plaj Voleybolu Turnuvasını başlatıyor. Geçtiğimiz günlerde Plaj Futbolu Turnuvası ile başlayan heyecan Plaj Voleybolu Turnuvası ile devam ediyor.  Hazırlıklarının devam ettiği Plaj Voleybolu Turnuvası 26 - 31 Temmuz tarihleri arasında Boğaz Otel Sahili'nde yapılacak. Turnuvaya katılacak takımlar 2 kişiden oluşacak. 2 bayan veya 2 erkek olarak takım kurulabileceği gibi 1 bayan ve 1 erkek olarak da takım oluşturulabilecek. Katılmak isteyen spor severler, 25 Temmuz tarihine kadar Manavgat Belediyesi Kültür Hizmetleri Müdürlüğüne kimlikleriyle başvuru yapabilecek. 

PLAJ FUTBOLU İLE BAŞLAYAN HEYECAN PLAJ VOLEYBOLUYLA DEVAM EDECEK
26 Temmuzda halk müsabakalarının başlamasının ardından 28 Temmuz Perşembe günü  Türkiye ve Avrupa Şampiyonalarında boy gösteren ve yerli yabancı kadın sporculardan oluşan 8 takım turnuvaya dahil olacak. Profesyonel  oyuncuların ve halk takımlarının ayrı ayrı yapacakları karşılaşmalar sonucunda yarı final ve final müsabakaları gerçekleştirilecek. Akşam saat 19:00 da başlayacak müsabakalar kıran kırana bir çekişmeye sahne olacak. Yapılacak olan maçların başlangıç saatlerine uymayan takımlar, direk olarak diskalifiye edilecek. Turnuvaya katılan tüm sporculara katılım belgesi verilirken  dereceye giren takımlara ise kupa ve madalya takdim edilecek. Sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, tüm Manavgat halkını turnuvaya katılmaya ve izlemeye Boğaz Otel plajına davet etti.

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2016, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107