banner84

Ocak ayında üç önemli organizasyon yapılacak

Yıldız Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası Eleme Müsabakaları, Royal Cup 2015 Alanya ve Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası organizasyonları Ocak ayında Alanya’da yapılacak

Ocak ayında üç önemli  organizasyon yapılacak
Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenecek turnuva 09-15 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak. Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından düzenlenecek turnuva 14 Ocak tarihinde Atatürk Spor Salonu’nda başlayacak. Ayrıca 15-18 Ocak 2015 tarihinde Oba Stadı’nda 'Royal Cup 2015 Futbol Turnuvası’ gerçekleşecek. 4’ lü turnuvaya Türk futbolunun devleri Galatasaray ve Beşiktaş’ın yanı sıra Arjantin’in River Plate ile Brezilya’nın Flamengo takımları da katılacak.
Alanya Belediyesi, Ocak ayında Şampiyonalara ev sahipliği yapacak.
Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur; “Alanya Belediyesi olarak ocak ayında önemli organizasyonlara ev sahipliği yapacağız. Spor organizasyonlarında, hem iklim şartları hem de  Belediyemizin her türlü desteği vermesiyle birlikte Alanya kış aylarında da çok tercih ediliyor. Kış turizmine etkisi olan Büyükler Türkiye Taekwondo Şampiyonası’nı yine Alanya da gerçekleştireceğiz. Sporcular, hakemler, antrenörler, idareciler ve sporcu yakınları ile birlikte 2000 e yakın taekwondo ailesi Alanya’mızda olacak” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 14:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107