banner84

Önce transferleri görelim

Sezon hazırlıklarını Burdur kampında yapan Alanyaspor'da teknik direktör Çağdaş Atan, Zorya maçı sonrası yeni sezonda ki hedefle ilgili soruya: 'Önce transferleri görelim. Kadroyu görelim. Sonra zaten hedef koyarız' dedi.

Önce transferleri görelim

GÜNDE ÇİFT İDMAN
2021 - 2022 Sezonu hazırlıklarını Burdur'da sürdüren Alanyaspor'da futbolculara Zorya Luhansk maçı sonrası izin verilmedi ve dü çift idman yaptı. Adale ağrıları nedeniyle Juanfran'ın katılmadığı sabah idmanında kuvvet çalışması saat 18.30'da gerçekleşen günün ikinci idmanında ise taktiksel çalışma yapıldı. Alanyaspor bugün de (perşembe) çift idman yapacak. 

TAKIMIN HEDEFİ?
MAKÜ Stadı'nda oynanan ve Zorya Luhansk maçı sonrası değerlendirmede bulunan teknik direktör Çağdaş Atan, takımın gidişatından memnun olduğunu söyledi. TRTSpor'a konuşan Atan, "Takımımın gidişatından gayet memnunum. Bir haftadır buradayız. Zorya Luhansk, Ukrayna Ligini 3. bitirmiş ve dört beş tane de hazırlık maçı yapmış bir takım. Bizim için ilk hazırlık maçı olarak çok sert bir maçtı. Oyun anlamında baya iyi şeyler yaptık. Oyuncularımı bu anlamda tebrik ediyorum. Gelişerek devam edeceğiz. Maçta skoru 3-0'a da getirebilirdik. Yeni gelen oyuncularımızla çok daha güçlü takım olacağız" dedi. Atan, Alanyaspor yeni sezondaki hedefiyle ilgili soruya da; "Şu an bir hedef koymak zor. Önce bir oyuncu kadromuzu görelim. Transferlerimizi görelim. Sonra zaten bir hedef koyarız." şeklinde cevap verdi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157