banner84

Osmanlı yönetimine kınama

Albimo Alanyaspor Yönetim Kurulu bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamada Osmanlıspor yönetimiyle ilgili sert sözler sarfedildi

Osmanlı yönetimine kınama
 Açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Geçtiğimiz cuma günü deplasmanda Osmanlıspor ile oynadığımız ve 2-1 galip geldiğimiz Osmanlıspor maçını kazandığımız için ne kadar sevindiysek, Osmanlıspor kulüp yönetiminin maç öncesi ve maçtaki tavırları bizleri o kadar üzmüştür. Kulüp yönetimi olarak Alanya'ya gelen takımların değerli yöneticilerini her zaman ağırlar, stadımıza geldikleri zaman karşılar, yöneticilerini onlara ayırdığımız yerlere oturtur, başkanlarını veya kulüp temsilcilerini de üst protokolde misafir ederiz. Aynı uygulamayı Alanya'da oynanan Osmanlıspor maçında da yaptık.
Ancak Osmanlıspor yönetimi ve Gökçek ailesi kulüp başkanımıza ve yönetim kuruluna 'hoşgeldiniz' bile demediği gibi, başkanımızı protokol tribününe davet etmeyecek kadar nezaketsiz bir tutum sergilemiştir. Türk örf ve adetlerinden yoksun olan insanların bu tutumlarıyla kulübün adını 'Osmanlı' koymasının göstermelik bir göz boyamadan öteye gitmeyeceğinin bilinmesini isteriz. Alanyaspor Yönetim Kurulu olarak başkanımıza ve yönetim kurulumuza yapılan bu nezaketsizliği kınıyoruz."
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107