banner129

Ozan Tufan'dan transferi sonrası ilk açıklamalar

Fenerbahçe'den sezon sonuna kadar Alanyaspor'a kiralanan Ozan Tufan samimi açıklamalarda bulundu.

Ozan Tufan'dan transferi sonrası ilk açıklamalar
Fenerbahçe'den Aytemiz Alanyaspor'a kiralanan Ozan Tufan, yeni takımının kampında beIN SPORTS'a özel açıklamalarda bulundu.
Ozan Tufan'ın yaptığı açıklamalar şöyle; 
'SUÇ BENİM'
"8 ay boyunca futboldan uzak kaldım. Açıkçası suçu kendimde buluyorum. Yaptığım hareketlerde, çalışmalarımda, disiplinli olmam gereken yerlerde dikkatli olmalıydım. Büyük takımlarda böyle şeylerin cezası kesildiğinde affı kolay olmuyor. Bir şey yaptığım da söylenemez. Sadece çalışmalarımdan dolayı bir sorun oldu. Biraz daha gayret göstermem gerekirdi. Şimdi 5-6 aylığına Alanyaspor'dayım. Burada elimden geleni yapıp milli takıma dönmem gerekiyor. Kendimi buna endeksledim.
'BUNDAN SONRA BAMBAŞKA BİR OZAN GÖRECEKSİNİZ'
Biz bu işten ekmek kazanıyoruz, para kazanıyoruz. Bunun hakkını vermemiz gerekir. Bugün bunu bir kez daha anladım. Bundan sonra işime dört kolla sarılıyorum. Bundan sonra başka bir Ozan seyredeceksiniz. Daha hırslı, özlemiş, futbola aç bir Ozan göreceksiniz.
Ersun hocaya Fenerbahçe tekrardan hayırlı olsun. Ben de aralarında olmak isterdim. Bugüne kadar saygı konusunda kimseye tek bir kusurum olmadı. Sadece A takıma geri dönmeyi isterdim. Fenerbahçe defteri kapanmadı, kapanacağını da sanmıyorum. Sözleşmem 2020'de sona eriyor. Burada sergilediğim iyi performansla Fenerbahçe ile tekrar sözleşme uzatabileceğimi düşünüyorum. Burada sağlam adımlar atıp Fenerbahçe'ye döndüğümde kadroya katılmak istiyorum.
'HER OYUNCUNUN ŞANSA İHTİYACI VARDIR'
Kadro dışı kalma sebebiyle ilgili bir yorum yapmak doğru olmaz. Ben Damien Comolli ile 2-3 defa yemek yedim. Hep bir umutla gittim ama hiçbir sonuç alamadım.
Tek bilinmesi gereken, Fenerbahçe'yi çok sevdiğim ve kimseye saygısızlık yapmamış olmam. Her oyuncunun şanslara ihtiyacı vardır. Aatıf, Dirar, Volkan abi gibi. Ben de geri çağrılmayı beklerdim ama bana öyle bir şans tanınmadı. Ama herkesin içi rahat olsun, benim içim de rahat. Ben Ali başkan ile konuştuğumda bana çok güzel şeyler söyledi. Alanyaspor'daki dönemimi en iyi şekilde tamamlayıp, geri döndüğümde herkese en güzel cevabı vereceğimi düşünüyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107