banner84

Özel sporculardan ziyaret

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen atletizm şampiyonasında dereceye giren Özgün Kardelen Spor Kulübü sporcuları Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti

Özel sporculardan ziyaret
 Alanya Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Bölge (Akdeniz ve İç Anadolu)  atletizm şampiyonasında dereceye giren Özgün Kardelen Spor Kulübü sporcuları, Kulüp Başkanı Feridun Özdeş, antrenör Bayram Özcan Akder, İlçe Emniyet Müdürü M. Ömür Saka ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personelini makamında kabul etti.
Kaymakam Tanrıseven, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen atletizm şampiyonasında 3.000 metre koşuda bölge birincisi olan Burak Fidan, 1500 metrede koşuda üçüncü ve uzun atlamada yine üçüncü olan Mesut Atar, Down sendromlular 100 metre koşu kategorisinde bölge ikincisi ve Down sendromlular uzun atlama kategorisinde ise bölge birincisi olmayı başaran Emre Boz ile Ahmet Armut’u başarılarından dolayı tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi. 
Kaymakam Tanrıseven “Bu gençlerimizin aldığı her başarı ile bizlerde gurur duyuyoruz. Emniyet Müdürlüğüm de bu özel çalışmalara destek olarak çok önemli katkı sağlıyor.Özel gençlerimizin bu tür şampiyonalarda mücadele etmelerini önemsiyoruz. Çünkü aldıkları derecelerin yanı sıra şampiyonalarda bulunmaları çok önemli. Bizlerde her zaman onların yanlarında olmayı sürdüreceğiz. Çalışmalarda emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Özgün Kardelen Spor Kulübü Başkanı Feridun Özdeş ise “Biz Farkındayız Ya Siz” projesini İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte sürdürdüklerini belirterek Kaymakam Tanrıseven ve İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka’ya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107