banner84

Passolig inceleme yaptı

Alanyaspor'un 1. lige çıkmasının ardından Oba stadyumunun fiziki yapısı ve taraftarların stadyuma girişleri tamamen yeni krıterlere ve uygulamalara bağlı değişiyor

Passolig inceleme yaptı
 14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenleme ile kağıt biletler yerini ALAN PASSOLİG Kartlar Oba stadyumunda bir dizi yenilikleride beraberinde getiriyor. Passolig yetkilileri dün Oba Stadyumunda incemelerde yaptı ve yol hartasını belirledi. Yeni sisteme göre stadyuma 12 adet turnike yarlaştıralacak. Tüm giriş çıkış ve tribünler kameralarla donatılacak. Basın, Protokol ve VİP tribünlerinin girişleri birbirinden ayrılıyor. Oba stadı iki kale arkası, protokol ve maraton tribünü ve misafir tribün olmak üzere 5 ayrı bölüme ayrılıyor. Hepsinin giriş çıkışları birbirinden bağımsız hale getiriliyor.
Passolig yetkileleri önümüzdeki günlerde Alanya'ya gelerek bir satış mirkezi kuruyor. Bu merkez 1 2 ay açık kalacak ve bir görevlisi olacak. Passolig kartları Alanyaspor logolu olacak ve bu mernkzelrde üretilecek. Kartlar 15 TL karşılığı futbolseverlere verilecek. Taraftarlar Alanyaspor logolu bu kartları Türkiye'nin her yerindeki stadyumlarda kullanabilecekler ve içine maç bileti yükleyebilecekler.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 13:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157