banner84

Plaj futbolunda gururumuz oldular

TT Hotels Antalyaspor 2014 yılı Türkiye Plaj Futbol Ligi Şampiypnu olarak, Türkiye'yi 2015 yılı Plaj Futbolu Avrupa Şampiyonlar Liginde temsil etmeye hak kazanmıştı.

Plaj futbolunda gururumuz oldular

İtalya' nın Katanya şehrinde düzenlenen Plaj Futbolu Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde F Grubunda mücadele eden takımımız ilk maçında Polonya temsilcisi Hemako Sztutowo ile oynadığı maçı 10-4 kazandı.

TT Hotels Antalyaspor 2014 yılı Türkiye Plaj Futbol Ligi Şampiypnu olarak, Türkiye'yi 2015 yılı Plaj Futbolu Avrupa Şampiyonlar Liginde temsil etmeye hak kazanmıştı. İtalya' nın Katanya şehrinde düzenlenen Plaj Futbolu Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde F Grubunda mücadele eden takımımız ilk maçında Polonya temsilcisi Hemako Sztutowo ile oynadığı maçı 10-4 kazandı. F Grubunda mücadele eden takımımızın grubundaki diğer takımlar İsviçre temsilcisi BSC SABLE ve Yunanistan temsilcisi MANI BS.

TT Hotels Antalyaspor Teknik Direktörü Portekizli Madjer yaptığı açıklamada plaj futbolunun Avrupa ülkelerinde oldukça popüler bir branş olduğunu Türkiye'de ise yeni tanınmaya başlanmasına rağmen Türkiye'nin klüp ve milli takım düzeyinde oldukça iyi düzeyde olduğunu ve turnuvada hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti. Madjer, TUI grup şirketi olan  TT Hotels Turkey A.Ş tarafından takımlarına verilen sponsorluk desteği için de teşekkür etti. Takım kaptanı Ferit Yücel Ergün de kazandıkları için mutlu olduklarını kupa için takım olarak kenetlendiklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2015, 23:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107