banner129

Ringlere yeni krallar yetişiyor

Şehit Özel Harekat Polisi Coşkun Nazilli anısına İskele Maydanı'nda düzenlenen Turizm Kupası K-1 Kick Boks turnuvası'nda ringlere çıkan Alanya Do Fighters Spor Kulübü sporcuları yeni şampiyonluklar için umut vaad ediyor

Ringlere yeni krallar yetişiyor
Ercan YILDIRIM

Alanya Do Fighters Spor Kulübü, ringlere yeni şampiyonlar yetiştiriyor. Do Fighters Spor Kulübü'nün dövüşçüleri, Grigori Zigermaher, Sefa Kirpik ve Burak Aksoy, Şehit Özel Harekat Polisi Coşkun Nazilli anısına İskele Maydanı'nda düzenlenen Turizm Kupası K-1  Kick Boks turnuvası'nda rakiplerini mağlup etti. Ring'te ortaya koydukları performans ile büyük başarı sağlayan genç dövüşçüler geleceğin en büyük şampiyon adayları.

Do Fighters Spor Kulübü sahibi ve antrenörü İrfan Berme, yaklaşık iki yüz dolayında gencin salonda spor yaptığını ve disiplinli çalıştıklarını söyledi. Berme, "Litvanya'lı ancak Alanya'da yaşayan Grigori Zigermaher, başarılı ve hırslı bir sporcu gelecekte ismini çok duyacağınıza inanıyorum. Sefa Kirpik geçtiğimiz yıl Türkiye 3.'lüğünü elde etti. Sefa kardeşimizinde çok başarılı olacağına inanıyorum. 67 kiloda ringe çıkan Burak Aksoy da hem Türkiye 2.'liği hemde Avrupa'da 2.'liği bulunuyor. Bu kardeşlerimizi gelecekte ringlerde zaferler elde ettiğini göreceksiniz" şeklinde konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 17:59
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107